.

 

סמינר קליני - לשנת 2022 - מפגש 3

השימוש ב- EMDR בעבודה עם הימנעויות והגנות פסיכולוגיות


09-05-22 - יום שני

 בין השעות 18:00 – 21:00

מפגש מקוון בזום - המפגש לא יוקלט 

18:00- 18:45 הרצאה עם ד"ר קרן מינץ מלחי : מודל ה- AIP ועבודה על "מידע חיובי לא אדפטיבי" - עבודה עם הימנעויות והגנות פסיכולוגיות.

הרצאה תאורטית שתעסוק באופן בו מתייחס מודל ה- AIP לעבודה עם "מידע חיובי שאיננו אדפטיבי" (Positive Maladaptive Information)) כדוגמת: הימנעויות ודחיינות, פחדים והימנעות מעיבוד-מחדש באמצעות EMDR, אידיאליזציה של התוקף ועוד.

ד"ר קרן מינץ מלחי PhD ,עו״ס, פסיכותרפיסטית בגישה פסיכואנליטית, מטפלת ומדריכה זוגית ומשפחתית מוסמכת,  EMDR Europe/Institute Trainer.

מרצה בתוכנית המוסמך בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת אריאל. מנהלת היחידה לטיפול זוגי משפחתי ממוקד טראומה בבית חולים לב השרון, מרפאת פולג, נתניה.

18:45- 19:00 הפסקה

19:00- 21:00 סדנא עם Jim Knipe: צפיה משותפת בקטעי וידאו מסשנים טיפוליים, ניתוח ודיון עם הקהל (באנגלית).

Jim Knipe - טריינר של ארגון HAP, מדריך ומלווה פרקטיקום בהכשרות EMDR. זכה בתואר 
“Master Clinician” על-ידי EMDRIA בשנת 2007, וכן בפרס סנייקר הניתן לפעילות התנדבותית של ארגון EMDR HAP (פעילות התנדבותית בהבאת הכשרות EMDR למדינות עולם שלישי שבהן התרחשה טראומה משמעותית). תחומי כתיבה ומחקר: EMDR עם שורדי טראומה, EMDR עם הגנות נרקסיסטיות ומידע חיובי לא אדפטיבי. פרסם ספר העוסק בארגז הכלים לעבודה עם פוסט טראומה מורכבת והפרעות דיסוציאטיביות ב- EMDR. ניתן לרכוש קלטת של סדנת בת יומיים באתר של HAP. 

www.emdrhap.org

 

לנרשמים יועברו שבוע לפני המפגש מאמרים רלוונטיים

המפגש לא יוקלט.

לצבירת שעות ל-Re-Accreditation – 3.5 שעות

 

מחיר המפגש - 140 ש"ח

מחיר מוזל לחבר עמותה - 110 ש"ח

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.