.

סיוע ותמיכה נפשית במלחמת "חרבות ברזל"

בימים לא פשוטים של מלחמה מטפלי EMDR ברחבי הארץ מתגייסים לתמיכה, עזרה וסיוע. הקמנו מערך מורכב של מגוון תמיכות ועזרות ואנחנו מזמינות אתכם להעזר בנו. השירותים מוצעים פרו-בונו בנדיבות הלב של המטפלים ואנחנו מודים לכל המתנדבות והמתנדבים המסורים שהתגייסו לעזור.

אנחנו מציעים טיפול קבוצתי בזום ופנים אל פנים, טיפול פרטני, תמיכה במטפלים, הדרכות, השתלמויות והכשרות. מצורפים קישורים רלוונטיים ואנשי קשר שיוכלו לתווך עבורכם את העזרה. אתם מוזמנים להעביר הלאה לפונים כדי שיוכלו לקבל את המענה המתאים.

שיטת הטיפול EMDR מומלצת על ידי ארגון הבריאות העולמי לטיפול באנשים לאחר אירועים טראומטיים. שיטה זו נמצאה יעילה בהפחתה של תגובות לאחר טראומה כגון פלשבקים, דריכות ואי שקט, מתח, תחושות גופניות, ועוד ובצמצום הסיכון להתפתחות של פוסט טראומה. בעזרת התערבות ממוקדת בתקופה הסמוכה לאירוע, ניתן לסייע להשיב לאדם את תחושת המסוגלות, השליטה והחיבור למשאבים ולכוחות שלו. כמו כן הטיפול יכול לסייע בעיבוד ראשוני של הארועים שקרו.

בתפילה לימים שקטים.

1. טיפול קבוצתי בזום

מערך של קבוצות עזרה ראשונה בזום. את המערך מובילות ד"ר קרן מינץ-מלחי, ד"ר אורית נחמיאס ואסיה גינדין הנעזרות במטפלות מסורות לטלפונים של תיאום, הטלפניות מדברות אישית עם כל פונה ומתאמות עבורו את הקבוצה המתאימה. 

ניצולים מהמסיבה ברעים הרוצים להשתתף בקבוצה יש להפנות להרשמה בטופס הזה 

הורים של ניצולים הרוצים להשתתף בקבוצה יש להפנות להרשמה בטופס הזה

בני ובנות זוג של חיילים בסדיר או מילואים יש להפנות להרשמה בטופס הזה

הורים של חיילים בסדיר או מילואים הזקוקים לעזרה ורוצים להשתתף בקבוצה יש להפנות להרשמה בטופס הזה

אנא העבירו את הטופס למבקשים טיפול.

2. התערבויות קבוצתיות בקהילה

קהילות הזקוקות למענה טיפולי דוגמת חברי קיבוצים במלונות, נערים מפנימייה וכו' מוזמנים לפנות ואנחנו נשלח צוות למתן עזרה ראשונה נפשית. מובילים את המערך דורית קנובל, ספי ארגון, יותם פלג

מטפלי EMDR מוסמכים או בעלי הכשרה שלב 2 המלווים בהדרכה המעונינים להצטרף לצוותים המטפלים מוזמנים להרשם בטופס זה 

3. טיפול פרטני

מערך של טיפולים לעזרה ראשונית בזום או פנים אל פנים. את המערך מובילות ומרכזות דניאלה שבאר שפירא ויעלה לבבי.

פונים המבקשים טיפול פרטני יש להפנות לטופס זה בו ניתן למלא פרטים על ידי מי שזקוק/ה לטיפול או מי שרוצה להפנות ואנחנו נחזור אליו/ה לתאם פגישה או סדרת של עד 5 מפגשים בהתאם לצורך. הטיפול הוא ממוקד ואינו כרוך בתשלום. 

הטיפול ניתן לכל מי שהיו באירועים בדרום ו/או לבני משפחותיהם / סביבה קרובה. 

 

מטפלי EMDR מוסמכים או בעלי שלב 2 המלווים בהדרכה המעונינים לקחת חלק במערך, הכנסו לטופס הזה

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.